جدیدترین محصول کمپانی شیائومی یک ساعت هوشمند است که تحت پلتفورم MIJIA معرفی شده است. البته این محصول از اسم برند شیائومی استفاده نمی‌کند اما بر اساس سابقه تولیدات این چنینی کمپانی شیائومی، می‌توان کیفیت بالای این ساعت را پیشبینی کرد. 

زمانی که معرفی یک محصول جدید از طرف شیائومی اعلام شد بسیاری تصور کردند که قرار است شیائومی Mi Band 3 را معرفی کند اما پیش‌بینی‌ها چندان درست از آب در نیامد. محصول جدید این کمپانی ساعت هوشمند Weloop Hey 3S است. در واقع این ساعت هومشند با همکاری کمپانی چینی Weloop تولید می‌شود که در حال حاضر تعدادی ساعت هوشمند در بازار دارد. اما همکاری شیائومی و این کمپانی و ارائه این محصول تحت پلتفورم سرمایه‌گذاری MIJIA نشان می‌دهد که قرار است Weloop Hey 3S با کمک شیائومی در بازارهای جهانی و برای کاربران بیشتری عرضه شود.


جذاب‌تری خصوصیت ساعت هوشمند Weloop Hey 3S وزن سبک و طراحی منحصر به فردی است که باعث می‌شود فراموش کنید اصلا ساعتی روی دستتان بسته‌اید. وزن این ساعت فقط 38 گرم است و با یک باتری بسیار قوی ارائه می‌شود که تا 30 روز ساعت را روشن نگه می‌دارد. همچنین برای شارژ این ساعت رابط شارژی آهنربایی در نظر گرفته شده است.

علاوه بر طراحی، ساعت هوشمند Weloop مجهز به قابلیت ثبت ضربان قلب و اندازه‌گیری سرعت و مسافت پیموده شده در کنار پارامترهای دیگر است. این ساعت مجهز به یک نمایشگر 1.28 اینچی LCD است. همچنین Weloop Hey 3S برای موقعیت یابی مجهز به دو سیستم GPS و GLONASS است. ساعت Weloop این قابلیت را دارد که در هنگام دوچرخه سواری هم مسافت پیموده شده،  سرعت و ضربان قلب را اندازه‌گیری کند و وضعیت یک روز ورزشتان را به شما اطلاع دهد.


این ساعت هوشمند به بلوتوث نسخه‌ی 4.2 مجهز است که از طریق آن به تلفن همراه متصل می‌شود و از طریق اپلیکیشن اختصاصی کنترل می‌شود. فراموش نکنید که این ساعت هوشمند قابلیت ثبت کیفیت خواب، نمایش تقویم و یادآوری کارهای روزانه، ثبت رکوردهای روزانه، اعلام پیغام‌های رسیده، کنترل موسیقی و قابلیت‌های کارآمد دیگری هم دارد. همچنین ساعت هوشمند Weloop Hey3S تا عمق 50 متری ضد آب است که آن را برای استفاده هنگام شنا و ورزش‌های آبی دیگر مناسب می‌کند.

همانطور که انتظار می‌رود این ساعت هوشمند مثل محصولات دیگر شیائومی قیمت مناسبی دارد. Weloop Hey 3S با قیمت 78 دلار عرضه می‌شود که برای یک ساعت هوشمند با قابلیت‌های ذکر شده  قیمت بسیار مناسبی است.


منبع: Gizmochina

  • تاریخ مطلب: 2017-04-30