شیائومی با تمرکز بر نحوه‌ی بیدار شدن از خواب، 1 محصول جدید با 2 قابلیت مختلف معرفی کرد.

محصول جدید شیائومی که با نام Mi Alarm Clock معرفی شده است قابلیت استفاده به عنوان اسپیکر بلوتوث را هم دارد. البته بستگی دارد که این محصول را چطور ببینید چرا که می‌توان آن را اسپیکر بلوتوثی دانست که به عنوان ساعت زنگ‌دار هم می‌توان از آن استفاده کرد.  


دلیلی که شیائومی این محصول را در نگاه اول یک ساعت زنگ‌دار می‌داند اهمیت شیوه‌ی بیدار شدن ما از خواب است. چرا که نحوه‌ی بیدار شدنمان تاثیر زیادی بر بقیه‌ی روزمان دارد. ساعت‌های زنگ‌دار قدیمی با صدای بلند و آزار دهنده‌ای که داشتند باعث وارد شدن شوک شدید به فرد می‌شدند. اما شیائومی مدعی است که ساعت زنگ‌دار Mi Alarm Clock به گونه‌ای طراحی شده که فرد را تدریجی و با صدای ملایم از خواب عمیق بیدار می‌کند.
طراحی محصول جدید شیائومی شباهت زیادی به اسپیکر بلوتوث Canon این شرکت دارد. با این تفاوت که بدنه‌ی آن از پلاستیک است و اندازه‌ی بزرگتری دارد. همچنین اسپیکر آن پوشیده شده از پارچه است و از 12 چراغ LED برای نمایش ساعت و 12 چراغ LED برای نمایش دقیقه بهره می‌برد. علاوه بر این یک دکمه‌ی بزرگ بالای این اسپیکر تعبیه شده است که از طریق آن می‌توان زنگ ساعت را خاموش کرد.


تنظیمات Mi Alarm Clock بسیار ساده است و از طریق تلفن همراه و اپلیکیشن Mi App انجام می‌شود. این اپلیکیشن امکان انتخاب زمان زنگ و آهنگ مورد نظر برای پخش را به شما می‌دهد. به شکل پیش فرض آهنگ‌هایی برای تنظیم زنگ وجود دارد اما کاربر می‌تواند از آهنگ‌های تلفن همراه خود هم برای بیدار شدن استفاده کند.


کمپانی شیائومی می‌گوید که این ساعت زنگ‌دار علاوه بر بیدار شدن، با پخش موسیقی آرام به شما در خوابیدن هم کمک می‌کند.
شیائومی مدعی است که این اسپیکر و ساعت زنگ‌دار با توجه به اندازه‌اش عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.ضمن اینکه طراحی آن به شکلی انجام شده است که حتی در هنگام پخش موسیقی با صدای بلند لرزشی در دستگاه ایجاد نشود.
Mi Alarm Clock قرار است با قیمت 30 دلار به بازار عرضه شود.

منبع: Gizmochina

  • تاریخ مطلب: 2016-10-17