اپلیکیشن ویرایش عکس Polarr Photo Editor گزینه مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند از یک ویرایشگر عکس قدرتمند استفاده کنید. این برنامه با قابلیت ساخت فیلترهای شخصی و امکان ایجاد تغییرات مختلف و دسترسی آسان روی اکثر سیستم‌ عامل‌ها یکی از برترین برنامه‌های ویرایش عکس است.

یک جستجوی ساده کافی است تا با لیست بزرگی از برنامه‌های ویرایش عکس مواجه شوید. توسعه دهندگان و کمپانی‌های بزرگ در سال‌های اخیر با هدف قرار دادن مخاطبان مختلف اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر خود را برای تلفن‌های همراه منتشر کرده‌اند. اگرچه ممکن است در نگاه اول تمام این اپلیکیشن‌ها مشابه هم به نظر آیند اما در عمل کار با هر یک از آن‌ها نتیجه‌ی متفاوتی دارد. به همین دلیل است که ما پیشنهاد می‌کنیم که اپلیکیشن‌های مختلف ویرایش عکس را تجربه کنید تا بهترین گزینه را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.
یکی از این اپلیکیشن‌ها که اخیرا به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کرده برنامه‌ی Polarr Photo Editor است. این نرم‌افزار ویرایش عکس اگرچه کار خود را به عنوان یک برنامه برای مرورگر کروم شروع کرد اما به سرعت توانست رشد کند. چنان که امروز دسترسی به آن روی سیستم عامل‌های اندروید، iOS، ویندوز، مک، کروم، لینوکس و حتی از طریق وب امکان پذیر است. گاهی تنها نیاز ما برای ویرایش یک عکس استفاده از فیلترهای از پیش آماده است. اما بعضی از مواقع نیاز به یک نرم‌افزار با قدرت بیشتر داریم که امکان ویرایش دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تری را در اختیار ما قرار بدهد. این دقیقا جایی است که Polarr Photo Editor وارد می‌شود.


رابط کاربری این برنامه و گزینه‌ها متفاوت آن ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده به نظر برسد. اما کمی که با این برنامه کار کنید و با قابلیت‌های آن آشنا شوید دیگر دل کندن از آن دشوار می‌شود. این اپلیکیشن مثل بیشتر برنامه‌های ویرایش عکس همراه با تعدادی فیلتر آماده و ویرایش‌های معمول مثل تغییر میزان نوردهی، کنتراست، سایه‌ها و ... ارائه می‌شود تا پاسخگوی نیازهای معمول کاربران باشد. اما قابلیت‌های حرفه‌ای‌تری هم در این اپلیکیشن تعبیه شده است.
یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این برنامه ساخت فیلترهای شخصی است. بسیاری از ما عادت داریم که با پارامترهای مشخصی از تصویر بازی کنیم تا به خروجی مشابهی برای عکس‌هایمان دست پیدا کنیم. Polarr Photo Editor این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که فیلتر شخصی خود را بسازند تا به راحتی بتوانند آن را روی هر یک از تصاویر خود اعمال کنند. همچنین امکان انتشار این فیلترها از طریق کد QR هم وجود دارد.


این اپلیکیشن اخیرا امکان کار روی عکس‌های Raw را هم به قابلیت‌های خود افزوده است. عکاسی به شکل خام پیشتر در دوربین‌های حرفه‌ای دیده می‌شد. اما به نظر می‌رسد کم‌کم تلفن‌های همراه جدید هم به قابلیت عکاسی Raw مجهز می‌شوند. در نتیجه اگر عادت به عکاسی Raw دارید می‌توانید از طریق این اپلیکیشن تصاویر خود را ویرایش کنید. Polarr Photo Editor قابلیت نمایش کانال‌های HSL و Tone Curves را دارد که کمک می‌کند تا به بهترین رنگ ممکن برای تصویر خود دست پیدا کنید.


اپلیکیشن ویرایش عکس Polarr Photo Editor گزینه مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند از یک ویرایشگر عکس قدرتمند استفاده کنید. این برنامه با قابلیت ساخت فیلترهای شخصی و امکان ایجاد تغییرات مختلف و دسترسی آسان روی اکثر سیستم‌ عامل‌ها یکی از برترین برنامه‌های ویرایش عکس است.


دریافت برنامه: اندروید | iOS | ویندوز | مک | لینوکس | وب

  • تاریخ مطلب: 2016-10-02