شیائومی از گجت جدید خود که یک پیچ‌گوشتی برقی است رونمایی کرد. 

شیائومی هر روز در حال گسترش حوزه فعالیت‌های خود است و دیگر متعجب نمی‌شویم وقتی می‌شنویم که این کمپانی مطرح چینی که به تلفن‌های همراه، دوربین‌های اکشن و محصولات هوشمند مشهور است، سراغ بازارهای دیگری هم می‌رود.


آخرین گجت شیائومی یک پیچ‌گوشتی برقی با نام Wowstick-1fs است. این پیچ گوشتی از جنس آلومینیوم ساخته شده است و از طراحی مدرن و ساده‌ای بهره می‌برد. پیچ گوشیتی شیائومی توان کار به دو شکل اتوماتیک و دستی را دارد و همراه با 6 سر مختلف که بیشتر پیچ‌های رایج را باز می‌کند ارائه می‌شود. با این حال شیائومی یک بسته‌ی 18 تایی از سرهای مختلف برای پیچ‌های دیگر هم در نظر گرفته است که در صورت نیاز می‌توانید آن را به شکل جداگانه تهیه کنید. به این ترتیب این پیچ‌گوشتی نیاز شما برای باز کردن بیشتر پیچ‌ها را بر طرف می‌کند.


انرژی مورد نیاز Xiaomi Wowstick-1fs از طریق دو باتری لیتیومی که در قسمت بالای این پیچ‌گوشتی قرار می‌گیرند تامین  می‌شود. شیائومی مدعی است که باتری این پیچ گوشتی توان 8 ساعت کار مداوم یا 180 روز در حالت آماده به کار را دارد. 

نباید فراموش کرد که همواره سیاست کمپانی شیائومی ارائه‌ی محصولی کارآمد با قیمت مناسب است. به همین دلیل این پیچ‌گوشتی هم مثل بقیه محصولات قیمت بسیار خوبی دارد. شیائومی این گجت کارآمد را با قیمت 199 یوآن، یعنی نزدیک به 30 دلار به بازار عرضه خواهد کرد.


  • تاریخ مطلب: 2016-08-13