شیائومی گجت هوشمندی برای نگهداری از گل و گیاه معرفی کرد.

شیائومی با معرفی محصولات مختلف و متفاوت، پا را از از یک کمپانی تولید تلفن‌ هوشمند فراتر گذاشته است. حال محصولات شیائومی دامنه وسیعی از گجت‌های مختلف را در بر می‌گیرد. این شرکت چینی محصولات مختلفی برای بازار رو به رشد «خانه‌ی هوشمند» مثل پلو پز، لامپ، ترازو، دماسنج و ... ارائه کرده است و توانسته به برند معتبری در این حوزه تبدیل شود. یکی از آخرین محصولات این کمپانی چینی گجت هوشمند کوچکی است که نحوه‌ی نگهداری از گل و گیاه منزل را متحول می‌کند.

Smart Flower Monitor دستگاهی است که به شما کمک می‌کند نیازهای گیاهان خود را پیدا کنید و از وضعیت آن‌ها مطلع شوید. این دستگاه میزان رطوبت، نور، دما و املاح موجود در خاک را اندازه‌گیری کرده و از طریق اپلیکیشن برای شما به نمایش در می آورد. با کمک این گجت کارآمد دیگری نیازی نیست که زمان زیادی را برای نگهداری مناسب از گیاه خود صرف کنید چرا که Smart Flower Monitor بهترین برنامه‌ نگهداری از گیاهانتان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

هر گیاهی طی فرایند فتوسنتز نیاز به آب، مواد معدنی، نور و دمای مناسب دارد. کافی‌ست اندازه‌گیری این‌ها را به دستگاه شیائمی بسپارید تا از رشد مناسب گیاه خود مطمئن شوید. یکی از مهم‌ترین عوامل رشد گیاه شما دریافت کافی اشعه‌ی UV است. اگر چه آفتاب همواره به گیاه شما می‌تابد اما این تضمینی بر دریافت UV لازم برای گیاه نیست. دستگاه هوشمند شیائومی می‌تواند میزان نور موجود در محیط را اندازه‌گیری کند تا شما بهترین مکان برای قرار دادن گیاه خود را پیدا کنید.

نحوه‌ی کار با این گجت 12 سانتی‌متری بسیار راحت است. کافی‌ست که آن را در خاک قرار دهید تا میزان نور، دما، آب و مشخصات خاک روی تلفن هوشمندتان برای شما نمایش داده شود. Smart Flower Monitor از یک باتری 3 ولتی بهره می‌برد که بدون نیاز به شارژ می‌تواند تا 365 روز بی وقفه کار کند. این گجت با استفاده از سنسورهای خود می‌تواند کیفیت خاک گیاه شما را اندازه گیری کند. یکی از قابلیت‌های کارآمد این سنسور ضد آب بودن آن است. این قابلیت باعث می‌شود هنگام آبیاری گیاهان نیازی به خارج کردن دستگاه از خاک نباشد.

این گجت هوشمند با استفاده از بلوتوث به اپلیکیشن نصب شده روی تلفن هوشمند شما متصل می‌شود و به جز نمایش پارامترهای مختلف، شیوه‌ی کاشت و نگهداری 900 مدل گیاه مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهد.  • تاریخ مطلب: 2016-07-16
بر چسب: