اولنز وبلاگ خود را هم‌زمان با طراحی جدید وبسایت راه‌اندازی کرد.

جهان و شیوه‌ی زندگی ما هر روز در حال تغییر است. این تغییر تا حد زیادی حاصل حضور تکنولوژی‌های مفید و کارآمد در زندگیمان است. فعالیت‌هایی که قبلا ساعت‌ها زمان برای انجامشان صرف می‌کردیم امروزه با فشار یک دکمه و با کمک گرفتن از گجت‌های مختلف، در کسری از ثانیه انجام می‌شوند. تکنولوژی و گجت‌ها حتی کیفیت جدیدی به فعالیت‌هایمان بخشیده‌اند. ما با دستبندهای سلامتی از فعالیت‌های روزانه‌ و کیفیت خواب خود مطلع می‌شویم، با سنسورهای ورزشی فعالیتمان را بهبود می‌بخشیم و با دوربین‌های اکشن تصاویر فوق‌العاده‌ای ثبت می‌کنیم. حالا دیگر دوربین تلفن‌های هوشمند چنان پیشرفت کرده‌اند که پاسخگوی بسیاری از نیازهای عکاسی ما هستند و حتی با استفاده از لنزهای موبایل ظرفیت جدیدی برای ثبت تصاویر جذاب‌تر ایجاد کرده‌ایم. 

فروشگاه اینترنتی اولنز با بیش از 3 سال فعالیت در این حوزه و فروش هزاران گجت مختلف، به مرکز قابل اطمینانی برای علاقه‌مندان به گجت‌ها تبدیل شده است. ما با هدف ارائه‌ی محتوای مفید و کارآمد برای علاقه‌مندان به این حوزه، هم‌زمان با طراحی جدید وبسایت اولنز، وبلاگی با محوریت ارائه‌ی آموزش‌های مختلف‌، بررسی محصولات و پوشش اخبار دنیای تکنولوژی و گجت‌ها راه‌اندازی کرده‌ایم. 

گجت‌ها امروزه بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما هستند. این ابزارهای کوچک بر خلاف اندازه‌شان، دامنه وسیعی از قابلیت‌ها و امکانات را در اختیار ما قرار می‌دهند. اولنز در وبلاگ خود آموزش‌های مختلفی برای استفاده بهینه از این ابزارهای کوچک قرار خواهد داد تا شما بتوانید از گجت‌هایتان بهترین استفاده را ببرید. در کنار آموزش‌ها، محصولات مختلف نقد و بررسی‌ می‌شوند تا در انتخاب بهتر محصول به شما کمک کنند. همچنین ما اهمیت به روز بودن در دنیای تکنولوژی را فراموش نکرده‌ایم. به همین دلیل تحولات مختلفی که هر هفته در دنیای تکنولوژی روی می‌دهند را بررسی می‌کنیم و شما را در جریان مهم‌ترین آن‌ها قرار می‌دهیم. 

با عضویت در خبرنامه اولنز که در پایین همین صفحه قرار دارد، مطالب منتشر شده در وبلاگ را به صورت منظم دریافت کنید. همچنین اولنز به جهت ارتباط مستقیم‌ با شما و سهولت دسترسی به مطالب، در شبکه‌ها اجتماعی مختلف فعال است. برای ارتباط مستقیم با ما و آگاهی از محصولات جدید، جشنواره‌ها و مطالب مختلف، ما را در تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و آپارات دنبال کنید.
شما علاقه به خواندن چه مطالبی در وبلاگ اولنز دارید؟ نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا مطالب این وبلاگ را مطابق با نیاز شما تنظیم کنیم.

  • تاریخ مطلب: 2016-07-13
بر چسب: